You are currently viewing Znany piłkarz zatrzymany po zdemolowaniu klasycznych mebli do hoteli

To już nie pierwszy wybryk trzydziesto ośmioletniego, byłego piłkarza. Już kilka lat temu został on zatrzymany a nawet skazany za podobny wybryk. Dlaczego więc sytuacja się powtórzyła?

Klasyczne meble do hoteli zostały zniszczone

Klasyczne meble do hoteliUbiegłej nocy ob sługa jednego z najpopularniejszych warszawskich hoteli została zmuszona do wezwania policji gdyż jeden z gości w pokoju potwornie się awanturował, był ewidentnie pod wpływem alkoholu oraz zniszczył większość hotelowego wyposażenia wnętrz w pokoju w którym przebywał. Ucierpiały głównie Klasyczne meble do hoteli oraz wszystkie szklane elementy, zaczynając na szklankach a kończąc na lustrze. Policja, po przyjeździe na miejsce zdarzenia zatrzymała awanturującego się byłego piłkarza oraz zabrała go na komisariat. Tam został przebadany alkomatem, który wykazał, iż ma w wydychanym powietrzu prawie dwa promile alkoholu, została także pobrana próbka mająca na celu sprawdzenie czy zatrzymany był pod wpływem środków odurzających. Mężczyźnie grozi nawet kilka lat pozbawienia wolności, ze względu na to, iż była to już kolejna taka sytuacja w jego wykonaniu. Ponadto zostanie on obciążony kosztem nowych mebli do hotelu oraz remontem całego hotelowego pokoju, który w tym momencie nie nadaję się do używalności. Piłkarz po tym jak wytrzeźwiał i złożył zeznania został wypuszczony do domu, gdzie poczeka do pierwszej rozprawy.

Póki co nie udzielił żadnej wypowiedzi do mediów, jego telefon nie odpowiada. Nie można się także skontaktować z jego menedżerem. Nie został póki co wyznaczony termin rozprawy, jednakże wiadomo, iż hotel wycenił straty na ponad trzydzieści tysięcy złotych.