You are currently viewing Wynajem rusztowań – sprawdziłem

Ostatnio pracowałem przy pewnej większej sprawie. Ogólnie już nie raz byłem pracownikiem budowlanym, ale teraz chodziło o ocieplanie całego osiedla. Zeszło nam na tym kilka miesięcy lekko licząc.

Wynajem rusztowań we Wrocławiu to dobra opcja

rusztowania wynajemMieliśmy co prawda czasami przerwy, ale ogólnie miałem zatrudnienie na dłuższy czas zapewnione. Chłopaki z pracy byli sympatyczni, więc całkiem mi to odpowiadało. Czasami na dwa tygodnie mieliśmy przerwę w zleceniu i wtedy jechałem do domu poprzebywać dłużej z rodziną. Poza tym bywałem u siebie na weekendy. Nie co tydzień wprawdzie, ale tak co dwa starałem się jechać, bo mi też ciążyła rozłąka. We Wrocławiu przyjemnie się mieszka, ale ja jestem człowiek rodzinny i wolałbym ich częściej widzieć. Pracując, wykorzystywaliśmy rusztowania aluminiowe. Były one solidnie wykonane. W sumie lepiej niż te, z których korzystaliśmy do tej pory. Byłem spokojny o swoje bezpieczeństwo. Wiedziałem, że dobrze skonstruowaliśmy sobie wszystkie piętra. Rusztowania elewacyjne muszą być przede wszystkim dobrze skonstruowane, ale też nie można pozwolić na to, aby były źle postawione, bo wtedy jest to po prostu działanie na własną szkodę. Można spaść, a wtedy straci się zdrowie albo życie. W czasie moich dotychczasowych zleceń na szczęście nikomu się to nie zdarzyło i wszyscy pracowali odpowiedzialnie. Tam, gdzie ostatnio robiłem ocieplanie, korzystano z opcji, jaką jest rusztowania wrocław-wynajem.

Firma solidna i dbała naprawdę o klienta, bo jak okazało się, że musimy dłużej korzystać ze sprzętu, nie robili problemów i nawet niespecjalnie więcej sobie policzyli. Wiem, że szef był zadowolony.