You are currently viewing Wyjątkowe projekty budynków

Miałam kiedyś pewnego kolegę, który mnie nieco irytował. Już za młodu miał pewien męczący sposób bycia. Był wszystkiego ciekawy i zadawał milion pytań. Dodatkowo jeszcze się wymądrzał, kiedy poznał jakąś informację, która była dzieciakom w naszym wieku nieznana.

Wrocławskie projekty budynków były wyjątkowe

projekty budynkówWtedy tłumaczył nam tę rzecz jak znawca i ekspert od wszystkiego. Później nasze drogi w pewnym momencie się rozeszły. Ja się przeprowadziłam i przez jakiś czas go nie widziałam. Nie tęskniłam. Wiedziałam, że poszedł na studia, ale na jakie – nie bardzo. Zresztą mówiąc szczerze nie interesowało mnie to zbytnio. W końcu za sprawą pewnego zrządzenia losu stało się tak, że nasze drogi znów się skrzyżowały. Wpadłam na niego na naszym starym osiedlu, kiedy odwiedzałam rodziców. Nie poznałam go w pierwszej chwili, ale on mnie tak. Zaczął mi opowiadać, że ma biuro projektów. Szczerze mówiąc nie byłam szczególnie zainteresowana rozmową, dopóki nie pokazał mi, co tworzy. Były to naprawdę wyjątkowe projekty budynków-wrocław. Byłam pod wrażeniem i później bardzo długo się im przyglądałam o wszystko pytając. Nigdy bym nie podejrzewała, że taki człowiek może kiedyś zająć się czymś takim. Projektowanie biurowców kojarzyło mi się z solidną, stalową i nieprzyjazną konstrukcją. On jednak potrafił tak tworzyć, że nawet tego typu nieruchomości zaczęły mnie intrygować. W końcu przekonałam się także do niego samego.

Bardzo się zmienił i nie był już tak wkurzający. Z przyjemnością z nim rozmawiałam, ale starałam się nie wspominać dawnych czasów, bo wtedy jego dziecięcy sposób bycia stawał mi przed oczami.