You are currently viewing Wielofunkcyjne słuchawki natryskowe
  • Post author:
  • Post category:Dom

Jeszcze do niedawna łazienki pełniły funkcję wyłącznie użytkową – można w nich było spotkać umywalkę, wannę, czasem również pralkę. W obecnych czasach, kiedy człowiek ma coraz mniej czasu dla samego siebie, łazienki stały się przestrzenią, w której każdy może się przez chwilę zrelaksować każdego wieczoru. Służą temu liczne udogodnienia, które w miarę upływu czasu stają się coraz bardziej wymyślne.

Jak wybrać idealną słuchawkę?

Producenci dostarczają swoim konsumentom rozwiązania, takie jak domowe jacuzzi, sauny, wanny z hydromasażem oraz bogato wyposażone kabiny prysznicowe. Dla większości z nas dopiero te ostatnie stanowią najbardziej realne do zrealizowania rozwiązanie. Dzieje się tak przede wszystkim dlatego, że coraz więcej ludzi żyje w apartamentach o niewielkiej powierzchni mieszkalnej, którą jednak udaje się najczęściej zaaranżować w bardzo praktyczny sposób. Kabina prysznicowa nie zajmuje zbyt wiele miejsca, dlatego stanowi idealne rozwiązanie znajdujące zastosowanie we współczesnym budownictwie. O ile o samej funkcjonalności prysznica decyduje wielkość kabiny, jej kształt oraz wysokość brodzika, o tyle przyjemność płynącą z brania kąpieli gwarantuje dobrej jakości słuchawka natryskowa. Producenci mają do zaoferowania niemal niezliczoną liczbę rozwiązań, dzięki którym każdy może sobie pozwolić na odrobinę luksusu oraz relaksu każdego dnia.

Współcześnie produkowane słuchawki mają zazwyczaj kilka funkcji natryskowych, do których możemy zaliczyć strumień deszczowy, miękki, mgiełkę wodną, hydromasaż oraz strumień mieszany. Pierwszy z nich charakteryzuje się cienkimi strużkami wody, które zapewnią idealne warunki do przeprowadzania codziennych kąpieli – to idealny wybór na szybki, orzeźwiający prysznic. Strumień miękki natomiast świetnie nada się do mycia włosów, z kolei wytryskająca ze słuchawki prysznicowej mgiełka doskonale nawilży i ujędrni zmęczoną skórę. Jeśli jednak chodzi o funkcję hydromasażu, to nie ma ona sobie równych. To najlepszy sposób na zażycie w pełni relaksującej kąpieli po ciężkim dniu czy tygodniu pracy.

Zróżnicowane strumienie wody intensywnie wymasują nasze obolałe mięśnie i pozwolą nam się odprężyć w przeciągu trwającej zaledwie kilka minut kąpieli. To najlepszy sposób na to, żeby szybko zregenerować się w piątkowy wieczór tuż przed wyjściem ze znajomymi. Z dobrodziejstwa słuchawek prysznicowych można korzystać na wiele sposobów – nie jest przecież powiedziane, że podczas kąpieli nie można dowolnie zmieniać ustawień, dlatego optymalnym rozwiązaniem może się okazać strumień mieszany.