You are currently viewing Rusztowania do zadań specjalnych

Ekipy remontowe często stają przed zadaniami, które bez wykorzystania profesjonalnego sprzętu wydają się nie do wykonania. Dlatego producenci, aby wspomóc swoich klientów zaczęli sprzedawać produkty spełniające ich potrzeby. Wśród nich znajdują się modułowe rusztowania wyposażone w kółka, dzięki czemu bezproblemowo można zmieniać ich położenie w trakcie prac remontowych.

Rusztowania dla profesjonalistów

rusztowania szerokieAle to nie wszystko, w przypadku rusztowań liczy się także wytrzymałość oraz powierzchnia przeznaczona do pracy, dlatego przed zakupem budowlańcy dokładnie sprawdzają specyfikację, by rusztowanie ułatwiało im wykonywanie zleceń. Najczęściej oferowane przez producentów rusztowania mogą osiągać dużą wysokość dzięki modułowej budowie, jednak nie zapewnia to większej powierzchni przeznaczonej do trzymania narzędzi i pracy budowlańca. W większości aluminiowych sprzętów jest ona bardzo mała i ledwo starcza na swobodne poruszanie się na wysokości jednej osoby. Wprowadzono jednak na rynek tak zwane rusztowanie szerokie, dedykowane do profesjonalny prac remontowych ekip potrzebujących specjalnych rozwiązań. Wyposażone są one w przesuwalne pomosty o zwiększonym maksymalny obciążeniu, dzięki czemu swobodnie mogą pracować na nich dwie albo nawet trzy osoby. Nie wpływa to jednak na maksymalną wysokość roboczą, którą można regulować dzięki kompatybilności z innymi modułami. Praca w budynkach nie musi być już uciążliwa.

rusztowania szerokieWykorzystując szerokie rusztowania można dotrzeć do najbardziej ukrytych miejsc, które także wymagają odświeżenia. Dużym atutem tego typu rusztowań jest możliwość szybkiego montażu bez konieczności wykorzystywania dodatkowych narzędzi, ale również dopasowanie konstrukcji do stawiania ich na schodach, czy nierównych powierzchniach. Rusztowania dla profesjonalistów muszą spełniać wszelkie normy bezpieczeństwa, które są zapewniane dzięki antypoślizgowym zabezpieczeniom oraz solidnie wykonanym szczeblom, po którym szybko można przedostać się na podest rusztowania. Mała konstrukcja w połączeniu z dużym podestem gwarantuje sukces każdego zlecenia. Cała konstrukcja stworzona z myślą o ekipach pracujących w pomieszczeniach spełnia wszelkie oczekiwania. Jest zarówno solidna, dzięki czemu praca jest bezpieczna, ale także mobilna, co pozwala na zmienianie położenia rozłożonego rusztowania.

Szeroki podest pozwala pracować kilku osobom jednocześnie, dzięki czemu praca jest szybciej oraz dokładniej wykonana. Takie rusztowania są świetną inwestycją, która na pewno zostanie doceniona przez ekipy remontowe, zwłaszcza, ze pozwala pracować także na schodach czy innych nierównych powierzchniach.