You are currently viewing Projektowanie wnętrz a przestrzeń z duszą

Zawsze zazdrościłam moim bogatym koleżankom, że mogą sobie pozwolić na różne drogie usługi. Ja długo nic nie zarabiałam. Pomagali mi bardzo rodzice, choć oni też nigdy nie byli specjalnie bogaci.

Szczecińskie projektowanie wnętrz to jedna  z usług

projektowanie wnętrzMiałam jakieś prace dorywcze, ale nie było mnie stać na nic, bo wiadomo, że utrzymanie jest drogie. Początkowo długo mieszkałam z rodzicami, ale w końcu, kiedy wreszcie stanęłam finansowo na nogi to się wyprowadziłam. Wtedy role się trochę zamieniły i to ja zaczęłam wspomagać rodziców finansowo. Uważam, że tak powinno być w każdej rodzinie, jeżeli tylko stać na to dzieci. Ja w końcu ustatkowałam się i mnie również było stać na coś takiego jak architektura wnętrz chociażby. Wcześniej zazdrościłam koleżankom, że one tak szybko się usamodzielniły i je na to stać, bo pracują w korporacji, a teraz sama to miałam. W dodatku mogłam być w swoim mieszkaniu, które projektował architekt wnętrz częściej niż one. Nie warto więc nigdy zazdrościć, chyba że jest to dla nas czynnik mobilizujący, jak to było w moim przypadku. Projektowanie wnętrz-Szczecin to oczywiście nie jedyna usługa, na jaką mogę sobie obecnie pozwolić. Cieszy mnie to, ale też staram się dzielić tym, co mam z moimi bliźnimi. Uważam, że to ważne, aby czynić świat lepszym miejscem. Karma wraca jak to mówią.

Zamiast marudzić, że jest źle, trzeba wziąć się do roboty i samemu coś zmienić. Ja tak zrobiłam i teraz mam sama lepiej, a także mogę uczynić swoje otoczenie bardziej przyjaznym dla moich rodziców i innych potrzebujących wsparcia.