You are currently viewing Praca na pół etatu w firmie z ogrodzeniami betonowymi

Kiedy poszedłem na studia wiedziałem, że będę musiał pójść i tak do pracy, żeby się utrzymać. Moi rodzice obiecali, że będą płacić za wynajem pokoju ale nie są w stanie opłacać nic więcej. Z początku szukałem pracy związanej z kierunkiem studiów.

Ogrodzenia betonowe z Gliwic są popularne

ogrodzenia betonoweLiczyłem, że uda mi się złapać dwie sroki za ogon – zarobię, jednocześnie zdobywając już doświadczenie zawodowe w interesującej mnie branży. Niestety po dwóch miesiącach kończyły mi się oszczędności a nadal nie mogłem znaleźć interesującej mnie pracy. Dlatego zatrudniłem się w jedne firmie budowlanej. Na początku montowałem ogrodzenia panelowe sprowadzane specjalnie dla nas z Tarnowskich Gór. To nie była ciężka praca i szybko załapałem co i jak. Pewnie dlatego niedługo później zostałem przeniesiony i od tego czasu produkuje i montuje ogrodzenia metalowe. To już jest dużo cięższa praca. Sama produkcja wymaga dużej umiejętności projektowania. Ja się oczywiście tym nie zajmuje ale jestem obecny przy wszystkich etapach powstawania ogrodzenia. Na koniec ogrodzenia metalowe są montowane co również jest dużo trudniejsze niż to miało miejsce z ogrodzeniami panelowymi. Trudniejsze i cięższe chociażby z tego powodu, że te ogrodzenie naprawdę sporo ważą. Firma dla której pracuję działa na terenie całej Polski, jeździmy nawet na Śląsk.Na szczęście tam dalej dominują ogrodzenia betonowe-gliwice.

Większość zleceń realizujemy na terenie naszego województwa co mnie cieszy, bo w końcu też studiuję. Generalnie z pracy jestem zadowolony chociaż niestety nie ma żadnego związku z moim kierunkiem studiów.