You are currently viewing Nowoczesne i stylowe sauny parowe

Wybierając się na wypoczynek do hotelu ze strefą SPA często zwracamy uwagę na jego wyposażenie. Poza basenami oczekujemy również występowania sauny parowej, która pozwala się zrelaksować i wysokich temperaturach. Jeszcze do niedawna większość z nich wyglądała jak pokój wyłożony drewnem z koszem pełnym kamieni, teraz jednak wszystko się zmieniło.

Producenci najlepszych saun

producent saunRynek saun bardzo poszedł do przodu oferując hotelom nowoczesne pomieszczenia zaprojektowane tak, aby pasowały do obiektu pod względem estetycznym i spełniały oczekiwania klientów. Nowoczesne sauny to przede wszystkim zupełnie inny wygląd i sposób korzystania. Teraz nie pojawiają się już tam kosze, które trzeba podlewać aby podnosić temperaturę i dostarczać pary. Wyposażone zostały w specjalistyczne piece, które utrzymują ciepło zgodne z ustawieniami. Producenci saun oferują zarówno sauny parowe, jak i piece o rozmaitych kształtach oraz wykończeniu. Mogą posiadać one nowoczesny design, który zachęci klientów SPA do korzystania z tego typu obiektów. Powstają również sauny wyglądające jak groty z przeszklonymi drzwiami wyposażone w klimatyczne oświetlenie nadające romantycznego wystroju. W zależności od oczekiwań producenci saun wykonują indywidualne projekty dla hoteli uwzględniając poprzednie realizacje, jednak modyfikując je tak, aby były bardziej komfortowe dla użytkujących.

producent saunW ten sposób powstają sauny z leżakami, dużą ilością schodów, czy miejsc siedzących. Mają one stanowić połączenie funkcjonalności z nowoczesnym wyglądem sprawiając wrażenie luksusu każdej przyjezdnej do SPA osobie. Producenci poszukują również niestandardowych rozwiązań, które przyciągną klientów do obiektów wypoczynkowych. Wykorzystują specjalne szklane panele na podłogę, które są odporne na szybkie nagrzewanie się, dzięki czemu stanowią świetne efekty wizualne nadając saunie nowoczesnego wyglądu. Poza tym sauny budowane są zarówno w wersjach dwuosobowych, jak i wieloosobowych, w zależności od powierzchni przeznaczonej na dane pomieszczenie oraz zainteresowanie wśród klientów. Nowoczesne sauny parowe przynoszą prawdziwą przyjemność osobom, które uwielbiają wysokie temperatury.

Pozwala im się to zrelaksować w świetnych warunkach, zapominając o codziennych troskach. Dodatkowe elementy dekoracyjne, czy wykorzystanie pieców o niestandardowym wyglądzie przyciągają uwagę klientów, którzy są spostrzegawczy. Dzięki temu sauna nie tylko jest funkcjonalna, ale również wyróżnia się estetycznym i niestandardowym wykończeniem indywidualnie dopasowanym do oczekiwań hoteli.