You are currently viewing Niezawodna pułapka na krety – nowe doświadczenie

Z perspektywy czasu, wiem, że była to dobra decyzja, że podjęłam pracę w sklepie ogrodniczym. Jednak na początku to był dla mnie obcy świat i asortyment sklepu był w pewnym sensie przytłaczający. Przede wszystkim jego różnorodność utrudniała mi sprawę, ciężko mi było wszystko zapamiętać, do czego służy i gdzie się znajduje w sklepie.

Niezawodna pułapka na krety – szeroki asortyment

Niezawodna pułapka na kretyKażdy klient wymagał ode mnie, tego, że doradzę mu w kwestii siewu, nawozów czy innych ogrodowych zmagań. Oczywiście na początku byłam uczennicą, w tym czasie mogłam spokojnie oswoić się z tematem ogrodnictwa. Pewnego jednak dnia przyszedł do nas specyficzny klient. Towar jaki go interesował dotyczyła niechcianej obecności kretów w ogrodzie, a mianowicie siatka przeciw kretom. Byłam sama w sklepie, więc ja musiałam go obsłużyć, trochę zestresowana pokazałam mu asortyment, w którym była również niezawodna pułapka na krety. Oglądał bardzo uważnie, ale nie mogę powiedzieć żeby był zdecydowany. Usłyszał gdzieś o tej metodzie i chciał sprawdzić jak to wygląda. Jednak zapytałam się klienta, jaki rodzaj terenu będzie zabezpieczał przed kretami. Odpowiedział, że chodzi mu o przydomową uprawę warzyw. Od razu powiedziałam, że w tym przypadku siatka to zły wybór i pokazałam odstraszacz kretów, wytłumaczyłam jak działa i jakie są efekty działania.

Nadal nie był zdecydowany, więc pomyślałam, że jest jeszcze pułapka na krety, także mu ją pokazałam. Dziwnie się ożywił i zdecydował na kupno. Nie ważne co nim kierowało, ja czułam się usatysfakcjonowana, że potrafiłam doradzić.