You are currently viewing Modele domów wystawiane w galerii handlowej

Jedna z Bydgoskich galerii handlowych zdecydowała się na zorganizowanie naprawdę ciekawej wystawy dla wszystkich wielbicieli odwzorowanych na makietach domów, całych miast, największych i najpopularniejszych budynków na świecie i wiele innych.

Makiety architektoniczne są obecnie dostępne do wglądu dla każdego

makiety architektoniczneTo rzeczywiście gratka dla fanów, gdyż takiej wystawy w Bydgoszczy jeszcze nie było i naprawdę trudno ją zorganizować co może oznaczać, iż kolejną jeżeli będzie to dopiero za kilka lat. Tak jak wspomniano na wystawie zobaczyć będzie można modele domów domów czy makiety całych miejscowości w odwzorowaniu w którym zadbano o dosłownie najmniejszy szczegół. Wszystkie wystawione makiety są przygotowane przez największych specjalistów w tej dziedzinie z całego świata. Są także makiety architektoniczne przygotowane przez polskich projektantów oraz firmy zajmujące się tym profesjonalnie. Największym jednakże magnesem na odwiedzających jest fakt, iż wszystkie makiety są największymi na całym świecie. Zostały one specjalnie ściągnięte na zamówienie bydgoskiej galerii handlowej i są unikatowymi eksponatami, którym pomysłodawcy muszą zapewnić odpowiednią ochronę przed ewentualnym zniszczeniem. To duże wydarzenie dla wszystkich mieszkańców Bydgoszczy a zwłaszcza dla wielbicieli makiet oraz dzieci, gdyż na wystawie będą makiety, którymi najmłodsi będą się mogli pobawić. Będą nawet makiety w którym będą elementy poruszające się jak na przykład jeżdżący pociąg.

Każde dziecko, które wraz z rodzicami odwiedzi wystawę dostanie także prezent w postaci małego modelu jednego z budynków do własnoręcznego złożenia w domu.