You are currently viewing Lustra dekoracyjne się zbiły

W naszym domu może przydarzyć się nam wiele koszmarnych sytuacji. Kot wskoczy na parapet i zbije nasz wazonik, który odziedziczyliśmy po prababce. Dzieciaki rozleją swoje picie na podłodze, na którym się poślizgniemy i posiniaczymy. Nie zdążymy zamknąć okna i cały parapet i podłoga wokół niego będzie zalana deszczem.

Lustra dekoracyjne ich cechy charakterystyczne

lustra dekoracyjneJednak najgorsze co może się nam przytrafić to zbite lustra dekoracyjne. W końcu to siedem lat nieszczęścia jeśli mówimy o jednym lustrze. Jednak lustra dekoracyjne mają to do siebie, ze składają się z wielu mniejszych lusterek ułożonych w stylowy sposób na ścianie, więc za jednym zamachem można zbić kilka, tak jak ja to zrobiłam. O mały włos moje lampy w stylu prowansalskim także się nie zbiły, bo spadając z krzesła ze ścierką w ręce, którą czyściłam pokój musiałam się czegoś złapać i padło na lampy właśnie. Na szczęście złapałam równowagę i przynajmniej dekoracje do domu, które kupiłam w sklepie internetowym pozostały w jednym kawałku. Teraz zastanawiam się jak te zbite lusterka wpłyną na moje życie. Czy tez faktycznie jak mówi przesąd czeka mnie siedem lat nieszczęścia? A może ludzie przesadzają i czeka mnie teraz siedem nieprzyjemnych zdarzeń? Kto to w ogóle wymyślił te siedem lat? Może jest to związane z powiedzeniem, ze ktoś wygląda jak siedem nieszczęść? Mniejsza o to. Ostrożnie wchodzę teraz na moje meble shabby chic, żeby przez przypadek nie zbić pozostałych lusterek, jakie mi pozostały. Próbowałam je jakoś inaczej porozkładać, żeby nie było widać, że kilku brakuje, ale wyglądało to tragicznie.

Chyba jednak muszę znaleźć ten sklep internetowy, w którym rozbiłam zakupy meblowe, żeby kupić takie samo. Może znajdę podobne i dokupię tylko parę część? Nie, to raczej niemożliwe. Tak czy inaczej czekają mnie wydatki na dom. Mam nadzieję, ze nie będą zbyt duże i już niczego nie zbiję.