You are currently viewing Luksusowe lustra oraz inne elementy łazienkowe luksusowej marki znikną ze Szczecina

Od kilku lat w Polsce istniało kilka oddziałów jednej z najbardziej luksusowych marek jeżeli chodzi o wyposażenie łazienek. Jedna z najbardziej luksusowych marek miała swoje sklepu w takich miastach jak Warszawa, Kraków, Wrocław i Szczecin.

Jedna z firm niestety wycofuje swoje towary z jednego ze sklepów w Szczecinie

Lustra-szczecinPrzedstawiciele sklepu poinformowali właśnie, iż postanowili o zamknięciu jednego z oddziałów i będzie to ten w Szczecinie. Nie jest to najlepsza wiadomość dla wszystkich wielbicieli z Północnej Polski, którzy cenili luksusowe kabiny prysznicowe, umywalki, Lustra-szczecin oraz inne elementy wyposażenie wnętrz łazienki. Przedstawiciele sklepów poinformowali, iż otwierając sklep w szczecinie będą w nich zaopatrywać się wszyscy kupujący z Północnej Polski oraz klienci z Niemiec. Tak się jednak nie stało, gdyż Polacy o wiele częściej wybierają zakupy na przykład w Warszawie. Okazało się, iż Niemcy także nie tak chętnie jak oczekiwano przyjeżdżali do Polski na zakupy. To spowodowało, iż sklep zaczął funkcjonować na granicy opłacalności. Decyzja zapadła w momencie kiedy przestano osiągać nawet granicę opłacalności. Stwierdzono, iż nie warto sztucznie otrzymywać sklepu, który nie przynosi dochodu. Przedstawiciele sieci luksusowych sklepów poinformowali, iż zaczęli się rozglądać za innym miastem do którego szczeciński oddział mógłby zostać niejako przeniesiony jednakże nie podjęto jeszcze ostatecznej decyzji.

Nie jest także powiedziane, iż taki oddział na pewno powstanie, wszystko zależy od tego jakie będą wyniki przeprowadzonych badań rynku.