You are currently viewing Kiedy potrzebujesz zmian w życiu czyli biuro projektowe

Myślę, że każdy z nas potrzebuję od czasu do czasu jakiś zmian w swoim życiu. Nie mam nic przeciwko stabilizacji czy wręcz rutynie, ale są takie chwile, kiedy przydałaby nam się jakaś odmiana.

Biuro projektowe nam pomoże

biuro projektoweNajczęściej wystarczy nam lekka zmiana w ubiorze, nowy kolor do paznokci czy też zmiana diety. Zdarza się jednak też tak, że szukamy czegoś poważniejszego, trwalszego. Wtedy naprzeciw naszym potrzebom wychodzi biuro projektowe. Czasami wystarczy nowa aranżacja wnętrz i czujemy się jakbyśmy byli w nowym mieszkaniu. Nie zawsze są do tego potrzebne duże pieniądze. Dobry architekt wnętrz będzie potrafił wykorzystać to co mamy do dyspozycji i niewielkim kosztem zamieni nasz stary, nudny wystrój w coś zupełnie nowego i oryginalnego. Kiedy sześć lat temu rozstałam się ze swoim partnerem nie mogłam się po tym długo pozbierać. Każdy kąt przypominał mi o nim i coraz częściej uciekałam z mieszkania tylko po to, żeby uciec od wspomnień. Wtedy znajoma zaproponowała, żebym przemeblowała wnętrze. Poleciła mi jednego gościa, który podobno potrafi zdziałać prawdziwe cuda z byle jakiego mieszkania. Z początku ją wyśmiałam. Jeszcze tego brakowało, żeby wydała ostatnie oszczędności na projektowanie wnętrz, którego wcale nie potrzebowałam. Koleżanka jednak nalegała. Ten projektant wnętrz podobno był najtańszy w całym Gdańsku i ona sama nie zna przypadku, żeby ktoś został niezadowolony. Wcale nie zamierzałam pytać ile przypadków w ogóle zna, że jest taka pewna tego co mówi. Ostatecznie zdecydowałam się, że wysłucham jego propozycji i wtedy podejmę decyzję.

Kiedy zobaczyłam projekt byłam zachwycona, mieszkanie było większe, przestronniejsze i jaśniejsze. Żywe kolory dodawały wnętrzu optymizmu, który był mi wtedy tak bardzo potrzebny.